![fallback-image](https://tviy-son.pp.ua/wp-content/themes/wishful-blog/wishfulthemes/assets/images/fallback-image-one.jpg)
Сон Надія. Тлумачення сну Надія безкоштовно онлайн_1
Я знову йду до його дому. Ця дорога добре знайома. зима. Я приходжу до нього додому.. Він дивиться на мене дивними очима. зіниці розширені. Його (Славіка) ніс схожий на ніс мого чоловіка. Він подорослішав з моменту нашої останньої зустрічі. Ми входимо в кімнату, яка завжди була вітальні. Але вона стала ще й кухнею, дерев’яної, не новою, але швидше за приємною. Багато розкиданої одягу. Бачу рожевий светр. Я питаю його чому такий безлад?
Він відсуває ті, які будуть заважати нам сісти на диван. Диван – коричневий, оксамитовий, не нова. Він дуже радий мене бачити. Він дарує мені листівки – відразу дві, на яких визнання в любові, вони мені здаються трохи надто. Одна з них біла, квадратна, з бархатистими буквами – крсние, може рожеві з малюнком – схожим на малюнок на моїх сережках. Дарує темно червоні троянди – багато, троянди не розкрилися, з листям. У нього оголений торс, він притискає мене. все трапляється. Шкода що так мало. Ветом він схожий на мого чоловіка. За життя був такий же.
Ми розмовляємо. напевно довго. Про його дівчині, з якою він хоче порвати з-за мене. Вона заміжня, я навіть не думаю про те, що я теж.. Через якийсь час приходять його брат, сестра і мама. Вони раділи, що у мене були стосунки і з одним і іншим братом. Але не зляться. всі йдуть. скоро повернуться.. Я одна, дивлюся в дверне вічко. Там бандити, я тікаю – вони за мною.
Стрибаю з одного балкона на балкон на поверх нижче. (Балкони ковані, білі). Там вони мене і чекали. Ведуть в квартиру на поверх вище. Змушують мене говорити де щось знаходиться. Мені про це говорив Славик, я знаю що під диваном, але не знаю що, кажу їм. Вони витягують – кажуть що це марихуана. Я вільна. На сходах зустрічаю її. Це її квартира.. У неї відносини зі Славіком. Вона блондинка з кіскою і веснянками. Там же стоїть Славік. Вона злиться, виносить на сходи листівки від нього і засохлі букети квітів. Листівки схожі на ті, які він мені подарував. Але більше розміром. Текст такої-ж. Мені не приємно. Але головне він тепер зі мною.
Хотіла їхати сьогодні на машині у справах. Прокинувшись розумію, що дорога повз його будинку. Може і їхати не варто?
No Comment