![fallback-image](https://tviy-son.pp.ua/wp-content/themes/wishful-blog/wishfulthemes/assets/images/fallback-image-one.jpg)
Сон Насильство і спати на вулиці. Тлумачення сну Насильство і спати на вулиці безкоштовно онлайн
Тиждень тому приснився сон, від якого до цих пір не можу відійти. Спочатку у мене вдома якийсь мужик імітував наді мною насильство. Я намагалася відкрити очі і побачити його, але нічого не вийшло. Тоді він розсміявся і пішов. Залишилося відчуття, що я його добре знаю, але не змогла дізнатися його. Потім моя ліжко вже стоїть на вулиці. Я не сплю, але лежу з закритими очима. Повз проходить співробітник з роботи. Я натягую ковдру, щоб він подумав, що я сплю. Встаю і ходжу по вулиці в одній нічній сорочці. Шукаю свою машину, але не можу знайти. Озираюся і бачу вдалині свого старого начальника, якого не бачила років 10 (наяву він в моєму житті зіграв фатальну роль) . Ще бачу подружку, яка чи то заспана, то чи з Бадуна, не зрозуміла.
В даний час у мене на роботі неприємності, вони тривають близько півроку. Облили брудом так, що мало не здасться. Хто це зробив, я так і не з’ясувала. І все таки я сподіваюся на справедливість. Але це сон не дає мені спокою. Невже все закінчиться плачевно? Будь ласка допоможіть зрозуміти до чого все йде.
Онлайн тлумачення сну Насильство і спати на вулиці
Не змогла пройти повз вашого сну!
Звичайно, те, що відбувається зараз у вашому житті – це насильство над вами з моральної точки зору з боку невідомих вам співробітників і висміювання вас (невпізнаний вами чоловік імітував насильство над вами і сміявся).
Ви перебуваєте у вкрай незручному і неприємному становищі в даний момент (спати в ліжку на вулиці в нічних одязі), і така ситуація у вас склалася не в перший раз (начальник 10-річної давності).
Ви пригнічені, дуже втомилися і все частіше хочете " втопити" свої неприємності в алкоголі (подружка з бодуна або заспана).
Шукайте свою машину уві сні і не можете знайти – боїтеся залишитися не " біля керма", скажімо так, т. Е. Без діла.
І наостанок: працюйте собі, як працювали, відсторонитеся від пліткарів і пліток, і абсолютно спокійно ставитеся до того, що вас облили брудом. Адже ви ж розумієте, що ви просто перейшли комусь дорогу, а від такого працівника в колективі намагаються позбутися в першу чергу, як від сильної конкурентки, залишаючи поза увагою посередніх працівників (звичайний офісний моббінгом – явище дуже поширене зараз в нашій країні).
No Comment