![fallback-image](https://tviy-son.pp.ua/wp-content/themes/wishful-blog/wishfulthemes/assets/images/fallback-image-one.jpg)
Сон Незнайомий місто. Тлумачення сну Незнайомий місто безкоштовно онлайн
Я повинна була зустрітися зі своїм МЧ, але виявилося, що він прийшов не туди, де було місце зустрічі, і мені довелося поспішати до нього. Я багато бігла до зупинки (уві сні мене ще здивувало, як я можу так багато безперешкодно бігти), а після села на автобус. Забула подивитися на його номер, а коли звернула увагу на те, що це не той автобус, було вже пізно.
Я попросила доброго водія зупинити автобус, він послухався, і я вийшла на зовсім незнайому вулицю. Тоді я спробувала піти по маршруту, який до цього подолав мій транспорт. безуспішно. Місто мені залишався бути незнайомим, а з моїм ходом ще й перетворювався, міняв кольору і споруди. Ось я приїхала на звичайну незнайому вулицю, з якої здалеку видніються великі споруди і найголовніше – МОРЕ (живу дуже далеко від нього), а ось я вже на жовто-помаранчевих вуличках якогось явно курортного містечка, навколо відпочиваючі люди. Краса жахлива, але часу милуватися у мене тоді не було. Море мене, до речі здивувало, але не так сильно, як повинно. До речі кажучи, коли я сідала на автобус, були сутінки (годин 6 вечора), а по приїзду було світло (скажімо 12 дня). Але точно пам’ятаю, що проїхала від сили 3 зупинки, це хвилин 5.
У підсумку так і не змогла потрапити назад.
Онлайн тлумачення сну Незнайомий місто
І Сон про заблукав і застряг положенні сновидицей в соціумі, в суспільстві, в оточенні (як зручно і завгодно!).
Бігти, дуже багато і довго уві сні – означає Біс-свідоме в своєму житті, коли наздоганяють щось упущене, як здається (в ідеалі – поспіх і біганина без користі для себе).
Бігла до зупинки, села в Автобус, номер автобуса не подивилася – означає не обраний Соціальний маршрут, Напрям.
Зверну увагу на колір Жовто-Помаранчевих вуличок уві сні – це верховенство Емоційною сфери у сновидицей, на жаль (задіяні / використані Енергії свадхистхани, маніпури – через-мірні задоволення від життя, секс, їжа, розваги, відпочинок..).
А Соціум (навколишній світ) – логічний і створений з Розуму, свідомо, відповідальності і багато чого схожого (Не-знайомий сновидицей Місто).
Тому, вибратися зараз з "курортного містечка" (Це свій стан) – можливо тільки відірвавшись від емоцій, усвідомивши свої Емоції і Себе разом з ними.
No Comment