![fallback-image](https://tviy-son.pp.ua/wp-content/themes/wishful-blog/wishfulthemes/assets/images/fallback-image-one.jpg)
Сон Образи. Тлумачення сну Образи безкоштовно онлайн
Сон снився дуже давно. Кілька років минуло. Але спокою не дає досі.
У нас в місті є Центр молодіжної творчості. Будівля у вигляді піонерського вогнища на пагорбі, потрапити всередину можна по одному з трьох мостів. А навколо багато простору пустого: травичка, клумбочки, деревця посаджені. Сниться мені спершу якийсь невеликий не те сад, не те лісок-парк, світлий, скоріше більше засаджений кущами. Я йду не одна, але не пам’ятаю, хто за мною. Стежка між чагарником вузька, одному тісно. Вибираюся я з чагарника і бачу цей самий центр, яким він є насправді. Вийшли ми далеко, т. Е. Попереду ще весь цей луг перед будівлею. Відразу за чагарником був звичайний гардероб, куди можна здати одяг і отримати номерок. Але здавати нам нічого було, а гардеробник був. Ми пройшли повз.
В наступний момент мені вже сниться, що ми піднімаємося сходами нагору. Підніматися високо, ступенів багато. Після певної кількості ступенів йдуть майданчики, потім знову ступені. Зараз я вже чітко бачу, що зі мною поруч йде мій друг (чоловік), з яким я на той момент дуже тісно спілкувалася. Сходами йти не легко. небо. Я не можу відірвати очі, тому що воно не звичайне. Хмари як купчасті, але вони все маленькими хмарками, майже однакової форми все. Щільно один до одного прилягають. І кожне окреме хмарка спершу світле блакитне, але в мою сторону вони стають темними, навіть чорними і по контуру йде світла золотиста смуга, неначе сонце підсвічує цей край, але сонця не видно. Мені стає моторошно від цього. А коли я піднімаюся на майданчик і повертаю голову вправо, на небі бачу образ. Він наче з біблії. Старий, з сивою довгою густою бородою. На голові напевно капюшон, але я не впевнена. А від нього променями йде сяйво в різні боки. Мені стає страшно, у мене підкошуються ноги, я починаю кричати: Вова, дивись, дивись туди. Але він ніби не бачить нічого. Я в розпачі йду по сходах далі і піднімаюся на наступну майданчик. Я повертаю голову наліво і бачу в небі хрести. Маленькі червоні з рівними кінцями (як медичний хрест) . Вони дугою над землею і їх штук 5-7. І навколо теж ніби сяйво променями розходиться. Ноги мої остаточно підкошуються від страху і я падаю. Мене один піднімає, я йому кричу: ну невже ти не бачиш, а він мовчить у відповідь. Я вже мало не плачу.
Ми опиняємося усередині. Тут знову зі мною хтось є поруч, але я погано відчуваю, хто це. І всередині це не центр творчості, а як ніби церква. Але інтер’єр не як в церкві, просто таке відчуття. Як тільки увійшли в будівлю -корідор і навпроти входу коморка, в якій сидить чоловік в роках, але такий міцної статури, як коваль з казок. Він мені щось говорить, але я його не слухаю. Прошу, що б покликав священика.
Я стою в якомусь темному коридорі, світло як від однієї тьмяною жовтої лампочки. Лавка варто сільська. І ніби як він священик, але теж такий великий, рукави загорнені. Ряси не пам’ятаю на ньому. Зате на собі я чітко бачу довгу спідницю, яка на мені піднімається. Я плачу, кричу, прошу, що б це зупинили, але вона піднімається, як ніби хтось намагається її знизу вгору піднімати руками, але я не бачу хто. Спідниця піднімається все вище, мої спроби її опустити марні. Мені дуже страшно і в цей момент я прокидаюся.
No Comment