![fallback-image](https://tviy-son.pp.ua/wp-content/themes/wishful-blog/wishfulthemes/assets/images/fallback-image-one.jpg)
Сон Оси в фользі, два Сатурна, кричу на вагітну. Тлумачення сну Оси в фользі, два Сатурна, кричу на
У мене в квартирі на подаконніке лежала кілька днів фольга зім’ята. Взагалі там багато всього лежало непотрібного, типу сміття дрібного. Підвіконня були дивні. Дуже вузькі і дерев’яні. Рами теж дерев’яні. Загалом вікно мені дуже нагадало дачне! Кімната була моя уві сні, але в реальності вперше бачила таке приміщення. Коротше, тільки вікно було знайомим.
Алюмінієва фольга ця була солодкою. Раніше там чомусь була солодка вата. Ну і ось вирішив я її викинути. Підходжу, а там щось дзижчить! Виявилося, що оси вирішили влаштувати там собі гніздо. Підійшла я близько і дивлюся, але викинути в перший раз так і не зважилася. Через день почекала момент, коли вони всі були в цьому гнізді з фольги. Я його спочатку взяла (дуже боялася, що вони знову вилетять і ожалят мене!) Потім ризикнула зім’яти і побігла викидати! Гул їх все наростав. Вилетіла одна оса, вона хотіла мене вкусити! Але тут я прокинулася.
Ми сиділи в наметі з незнайомими людьми навколо прямокутного дерев’яного важкого столу. Нас було чоловік 6 або 7. Я сиділа з Сторони виходу з намету. була ніч. Не пам’ятаю щось було дивне в повітрі, якась напруга, почуття, що йде якась війна! А в нашому поселенні все тихо і спокійно. потріскує багаття. На столі у нас лежала якісь великі пластикові осередку, а в них різні порошки, хімічні речовини походу справи, а де-то спеції (ох, щось часто мені порошки та спеції знятися) там були різні і за кольором і за фактурою. Начебто все ми там зібралися заради цих осередків! Я їх розглядала пам’ятаю, при цьому встала і похилилася. Але тут помітила, що одного порошку бежевого занадто багато і він висипається! Тут я почала нахиляти цю коробку з цими кольоровими пісками, щоб рівномірно розподілити їх, щоб нічого не висипалося. Я крутила-крутила, але тут бац! І вони все кудись потрапляють. Ніхто на мене не кричав і не лаяв мене, що я таке накоїла, один толькл з жалем ахнув.
Залишаються піщинки з яких мій сусід робить маленьку зірку і запускає її! При цьому її треба було підпалити, щоб він ожила. Я вирішила спробувати теж. Я взяла побільше матеріал, доклала вогонь. Спершу у мене не вийшло. Але потім з моєї піщинки вийшов справжнісінький Сатурн з кільцями, який я і запустила. У підсумку потім з цієї людності говорили про те, що небі тепер два Сатурна!
Далі я бродила по запустевшей ринку
народу там було мало, наметів теж, більше був схожий на якийсь занедбаний
Я йшла дуже повільно! Було холодно, небо сіре, час року осінь! Дуже мерзенна пора!
Спереду мене недалеко йшла якась пара, вона розмовляли про щось, а я таке відчуття прислухалася. Потім згорнули в торговий ряд. Вона зупинилася, а чоловік кудись пропав. Вона стояла спиною до мене в чорній дублянці, я її покликала і побачила що це таджичка і вона вагітна! Я щось запитала у неї, поцікавилася цілком мирно (хоча, скажу, неприязнь в мені почала повільно зростати, після того, як я побачила, що вона чорна і ще вагітна), але її реакція була не самою привітною. Після такого її відповіді я все ж зірвалася і почала кричати на неї, мені хотілося вдарити, але до цього не дійшло, бо я повертаюся і бачу її супутника! Він теж не росіянин з чорними вусами і в чорній дублянці.
Я бачу його обличчя і все. Наступна картинка як я знову йду по ринку одна, вже загортаю до виходу! В очі кидаються дуже високі ринкові намети, зверху у них підвішена і продається взуття – довгі такі сандалі в рісмком стилі
No Comment