![fallback-image](https://tviy-son.pp.ua/wp-content/themes/wishful-blog/wishfulthemes/assets/images/fallback-image-one.jpg)
Сон Осінь-зима. Тлумачення сну Осінь-зима безкоштовно онлайн
Приснився абсолютно не зрозумілий сон в ніч з вівторка на середу. Але він снився з продовженням, тобто приснилася перша частина сну і я прокинувся, а потім друга, як своєрідна друга серія. сам сон.
Був дощ, на вулиці було сиро, але по відчуттях тепло, ми з друзями стояли біля під’їзду будинку в якому живе один з них. Ми були одягнені в осінні куртки, вітровки. Через якийсь час ми вже сиділи за столом і щось бурхливо обговорювали. Потім компанія розділилася і в наступний момент ми з другом вже їхали на електропоїзді, які ходять в метро, куди то в місто, судячи з усього великий.
Там, в місті, я зустрів товариша якого дуже давно не бачив, він за ким то погнався і ми так толком і не поговорили. Через мить я вже знову їхав на тому ж електропоїзді але вже назад. Знову під’їзд, компанія стала збиратися разом, приїхав товариш якого бачив в місті, але він уже був на велосипеді і з розбитою губою. На питання, що сталося, він відповів: "Це любов, так само як у тебе з твоєю дівчиною, ось і погнався".
Він назвав ім’я дівчини з якою ми вже не зустрічаємося і навіть не спілкуємося більше року. Слідом я опиняюся йде до ліфта в теплій зимовому одязі. По дорозі мені зустрівся маленький хлопчик, по першому враженню безпритульний, який що то дуже жваво мені розповідав. Прийшов ліфт відкрилися двері я увійшов, а хлопчисько продовжував що то розповідати і став мене кудись кликати, але я відмовився, сказавши, що мене чекають. У ліфті було світло і на панелі з кнопками горіли червоним вогником дві цифри-6 і 10. Ще через мить я вже стояв на засніженій вулиці, а проти мене, через пару метрів, стояла та сама дівчина про яку говорив мій товариш раніше. Вона була в білій зимової розстебнутій куртці і дивилася на мене. Поруч з нею стояла її подруга. Я став придивлятися до неї і намагатися дізнатися місце цієї зустрічі. Раптом все завмерло наче сфотографував хто то і я прокинувся.
Допоможіть поясніть, поясніть.
Онлайн тлумачення сну Осінь-зима
Думаю, що сон можна пояснити так. Він символізує ваше життя, ваше коло спілкування, вашу історію і рух вперед. Ви обговорюєте своє життя – спілкуєтеся, потім відправляєтеся в дорогу з одним зі своїх друзів. Далі, зустрічаєте свій колишній коло спілкування (старий друг), який пов’язаний з вашою колишньою дівчиною. Старий коло спілкування (т. Е. Минуле) об’єднується з нинішнім (ваше справжнє). Т. Е. У вас в житті йде процес повернення в минуле оточення.
Потім ви зустрічаєте хлопчика – частина вашої душі, ваше минуле стан. Ви зовсім забули його (безпритульний). Він каже, але ви не помічаєте його. Він заповіт вас з собою, але ви відмовляєтеся. Можливо, він хоче, щоб ви прислухалися до своїх спогадів. Можливо, він застерігає вас про небезпеку, яка може вас очікувати у відносинах з колишньою дівчиною.
Далі, ви зустрічаєтеся з цією дівчиною і на цьому все закінчується (фотографія, зима).
Можливо, вам варто трохи краще подумати про ваших відносинах з цією дівчиною. Якщо ви раптом зустрінетеся з нею знову, чи не ризикуєте ви потрапити у владу минулого?
No Comment