Сон Отче наш. Тлумачення сну Отче наш безкоштовно онлайн
Привіт, допоможіть будь ласка розібратися зі сновидіннями. Тижнів зо два тому мені прилив один сон, вчора приснився ще один. 1 сон"Зимова ніч, я на вулиці, мене хтось веде в якусь хату, я захваті красою місячної ночі, луна-повна, брльшая, яскрава! Ось ми підходимо до будинку, він старий, але не дерев’яний та й місцевість мені знайома. Коли ми зайшли в будинок, то в нутрі він нагадував стару дерев’яну хату, все було з дерева і потемніло від старості, в цій кімнаті все було як лазні або як в старі часи в селі, ггрубийстол, лавка. У цій хаті була жінка, але особи її я не запам’ятала, Зот добре запам’ятала старого!
У нього були сиві (прямо білі) волосся і борода, як на картинках в книгах про билини, про богатирів, одяг теж з того ж часу. Він почав обкурювати мене якимись травами, які були зав’язані в пучки, диму в кімнаті стало багато, але мені це не заважало, я не задихалася, що не кашлем, мені було добре, при цьому він щось примовляв. Все це нагадувало якийсь обряд, потім я прокинулася" у мене було хвилювання від якоїсь таємничості, але переляку не було. І ось позавчора мені приснився черговий" містичний" сон за участю моєї тітки (вона поганий чоловік, у неї все погані, вона наводить порчу на мене вже 16-17 років, періодично ми в своєму дворі знаходимо "підкладали", гроші, дрібниця, ножі, замки і т.д., якраз позавчора знову знайшли дрібниця біля хвіртки, але що робити в такому випадку я знаю. Ось сон який мені приснився 2сон: "
Я на своїй вулиці і бачу, ту саму родичку, яка до мене не рівно дихає, і обернувшись плюю їй у слід, потім опиняюся лицем до лиця з не і плюю їй в обличчя, птом читаючи Отче наш і прикладаю до її лобі свій натільний хрестик , але останні два рядки молитви, я розумію що я забула (і прости нам гріхи наші..), Але я не зупиняюся, читаю знову і знову молитву, вона падає на землю, але я не перестаю, все читаю і читаю, вона тягне до мене свої руки, як ніби просячи зупинитися, але я все читаю і читаю Отче наш. " В цьому місці я і прокинулася, і страху в мене не було, зате була повна впевненість, що я вчинила правильно!
No Comment