![fallback-image](https://tviy-son.pp.ua/wp-content/themes/wishful-blog/wishfulthemes/assets/images/fallback-image-one.jpg)
Сон Палац. Тлумачення сну Палац безкоштовно онлайн
Наснилося що ми з коханим гуляємо по моєму рідному місту (але уві сні він якийсь не такий трохи), і я йому показую листівки на яких зображені пам’ятки міста, різні статні будівлі (вокзал, театр, музей). На одній із листівок був рік – 1678, при тому що будова колишнє сучасне. І я йому кажу: уявляєш, ця споруда була ще коли тут було село! Тільки через роки Катерина 2 дала статус повітового міста, побудувала тут свою резиденцію і приїжджала відпочивати влітку і взимку.
Мій хлопець захотів купити ще листівок щоб розглянути але потім я запропонувала йому подивитися цю саму резиденцію в живу і він погодився. Насправді ніякої резиденції не існує, але уві сні, коли ми підійшли, то побачили розкішний, величезний палац розфарбований в червоно-білий колір і має форму 8-ки. У холі ми потрапили на театралізовану виставу тієї епохи, в розписних нарядах, розкішні оздоблення, перуки, але "ряджені" при цьому відпочивали, випивали і сміялися, як ніби вони й справді знатні люди. Ми пішли гуляти по палацу з одного крила в інший, кімнати були багато прибрані, з височенними стелями, кругом була царська обстановка, картини, фігурні решітки, яскраві шпалери, на самому верху виднівся купол прозорою оранжереї імператриці. І коли ми потрапили в інший кінець палацу то побачили щось на зразок хоспісу.
Величезну залу звільнили для хворих людей яких сюди пачками звозили поїзда і вантажні машини. В одному вагоні я помітила що вже порожні ліжка хворих були щільно приставлені один до одного і укладені в кілька ярусів. Таке відчуття було що всіх людей лежать в залі палацу скосила одна і та ж хвороба, а на посту біля входу, сиділа тільки одна сестра милосердя. Ми моторошно злякалися що зможемо заразитися з повітря цієї хворобою, і поспішили забратися звідти.
Я запропонувала повернутися до палацу де веселиться здорова знати, але мій хлопець запропонував забратися від цієї будівлі скоріше. Одна з вантажних машин (порожня, без хворих), в кузові якої сиділа жінка відповідає за розвантаження цих бідолах, покликала нас швидше хапатися за них і їхати. Ми заскочили на ходу і вхопилися за що тільки можна було ззаду, правда я мало не зісковзнула, але все одно трималася щосили. Так ми виїхали з цього родючого місця.
No Comment