![fallback-image](https://tviy-son.pp.ua/wp-content/themes/wishful-blog/wishfulthemes/assets/images/fallback-image-one.jpg)
Сон Пересадка плода. Тлумачення сну Пересадка плода безкоштовно онлайн
була війна. Сутінки. Моя мати і вагітна хрещена лежали під обстрілом, ховаючись за будівлею. Вони обидві виглядали дуже молодо. В той момент я була глядачем з боку. Мені не було страшно, я навіть дуже затишно себе відчувала. Незабаром хрещена отримала поранення і дії сну різко перемістилися в рід будинок.
У цій частині сну з’ясовується то, що хрещена вагітна мною, але виходить так, що мене потрібно терміново "пересадити" в чужу утробу. На пересадку природно йде моя мама.
Я роздвоююся і спостерігаю за всіма діями теж у вигляді вагітної, яка вже давно лежить в тому рід будинку. Метушуся, дуже переживаю за те, щоб плід вдало "пересадили", розуміючи, що він – це я. Моя вагітність мене не турбує, відчуваю себе добре.
В думках було радість від того, що мама мені виявилася не рідний, я завжди це підозрювала і нарешті все стало зрозумілим.
Акушерка сказала мамі, що з неї 250 гривень і відправила в операційну, в якій, страждаючи, лежала хрещена.
Та ж акушерка відвела мене, сказала, якщо я хочу собі гарний шов, з мене 25 гривень, веліла почекати якусь дівчину, у якої проблеми з вагітністю (ми з нею як-би дружили) і йти з нею до лікаря. Я боялася йти до лікаря, т. До. Йому потрібно було здавати іспит з акушерства, до якого я не готова. Моя подруга була з довгим волоссям кольору чайної троянди, рясними веснянками на обличчі, дуже худий, блідою і ледве ходила, я вела її під руку. Зайшовши в кабінет я сіла за стіл, за яким було кілька вагітних і чоловік-лікар. Я нервувала, казала сама з собою, мовляв я новенька, нічого в цьому не розумію і не моє це все. В той момент я прокинулася.
За відчуттями, пересадка пройшла успішно.
Хресна-жінка, що хрестила мене в реальному житті. З нею і матір’ю у мене хороші стосунки.
На даний момент у мене є подруга, у якої проблеми з вагітністю.
Лікар більше нагадував мені викладача, а місце, де він перебував, аудиторію.
No Comment