![fallback-image](https://tviy-son.pp.ua/wp-content/themes/wishful-blog/wishfulthemes/assets/images/fallback-image-one.jpg)
Сон Покійний дід, немовля. Тлумачення сну Покійний дід, немовля безкоштовно онлайн
Минулого місяця на протязі тижня приснилося 3 сну, можливо пов’язаних між собою. У першому сні дія відбувається в чужому місті під час війни, я уві сні виглядаю як інша жінка. Спочатку я бачу кілька гойдалок, на них встановлені лічильники часу гойдання для подальшої оплати, на одній з гойдалок лічильник не працює і я сідаю на неї, тому що чогось чекаю і мені треба провести час. Незабаром підходить поліцейський, він в курсі що на моїх гойдалках зламаний лічильник і мені доводиться встати і піти. Потім я перебуваю в якомусь великому будинку, я знаю, що десь на околиці міста йдуть військові дії. Я хочу лягти в якійсь кімнаті, але виявляю що там вікно прострілюється і переходжу в іншу. Потім не пам’ятаю в якому разі до мене прибився чужий хлопчик років п’яти, який залишився один. Кінець сну був такий – я разом з цим прийомним хлопчиком перебуваю у великій квартирі, в ній багато людей. Звучить дзвінок у двері і я розумію, що зараз увірвуться поліцаї і будуть стріляти, я разом з хлопчиком бігу ховатися. Чекаю, але нічого не відбувається, питаю: "Що сталося? " Хтось із присутніх відповідає дивною фразою: "Нічого, тільки хлопчик не впізнав діда і вдарився головою об дерево". (Або ще про щось, точно не пам’ятаю). Я згадую, що десь тут бачила діда, з вигляду незнайомого літнього чоловіка. Тут же дивлюся на хлопчика, чи живий він і чи не постраждав, і бачу що хлопчик років п’яти перетворився в немовляти і я тримаю його на руках, дитина слава Богу живий і посміхається. кінець сну. (Зараз мені здається що місто уві сні був схожий на Одесу, там в молодості жив мій покійний дід, який приснився через 3 дня, там під час окупації загинуло частина його рідних, подробиць про це не знаю).
Через 3 дні сниться такий сон. Я в своєму рідному місті йду по вулиці разом з дідом (який помер 10 років тому). Уві сні я знала куди ми йшли, але коли прокинулася не могла це згадати (можливо це лікарня або пологовий будинок). На вулиці сонячна погода. Раптом ми з дідом опиняємося в пологовому будинку, перед нами стіл, на якому лежать немовлята. Начебто дід бере одного з немовлят на руки. Поруч стоїть жінка, американка на ім’я Ребекка така-то, прізвище забула (думаю, що ім’я Ребекка виникло по асоціації зі словом "дитина"). Потім сон знову повертається до того як я проводжаю діда, ми сіли в автобус, нам треба проїхати 2 зупинки. Дід каже: "Ми не заплатили за проїзд". Я плачу за проїзд, потім на щось відволікаюся, потім дивлюся – дід вийшов з автобуса на зупинку раніше, двері вже закрилися і автобус від’їжджає від зупинки. Я кричу водієві, щоб він зупинився і відкрив двері, але він продовжує рух. Я продовжую кричати водієві, автобус дає задній хід, повертаючись до зупинки, але не тому що я про це прошу, а тому що потрібно когось пропустити на дорозі. Я дуже сподіваюся що водій зараз все-таки відкриє двері і я зможу вийти і наздогнати діда. У цей момент прокидаюся.
Ще через 2-3 дня я прокинулася серед ночі і згадала дві картинки з того що снилося. Перша – дід стоїть боком і повернувшись дивиться на мене, друга картинка – у мене в руках лист.
Дід сниться рідко і зазвичай разом з бабусею, теж покійної. Народжувати я давно не збираюся, є син 13 років. Що можуть означати ці сни або фрагменти з них?
No Comment