![fallback-image](https://tviy-son.pp.ua/wp-content/themes/wishful-blog/wishfulthemes/assets/images/fallback-image-one.jpg)
Сон Полювання на бика. Тлумачення сну Полювання на бика безкоштовно онлайн
Сниться померла 5 років тому бабуся. Літо, ми з нею на полюванні. Лежимо в невеликій канаві на нашому з чоловіком ковдрі. видивляємося "диких корів". Ворушаться кущі, я бачу звичайного чорно-білого теляти. Кажу бабусі, що вони дуже схожі на домашніх, але вона стверджує, що це дикі) . "ти ще їх бика не бачила". Ми пару раз стріляємо, але промахується. І тут з-за дерев виходить бик. Він величезний. І він йде прямо на нас. Ми підскакує, біжимо у напрямку до дому. бабуся відстає. Обертаюся, щоб допомогти їй, – вона звернула з стежки, а бик біжить за мною. У мене в руках ковдру. Бабуся кричить мені, щоб я кинула його бику на морду. Я так і роблю. Як тільки у бика виявляється ковдру, він починає його жувати. небезпека минула. Ми йдемо додому. Посміюючись, що тепер є можливість використовувати застарілі було полуторні комплекти постільної білизни, – двоспального ковдри то тепер немає)
Бабуся у мене була дуже миролюбним людиною, на полюванні жодного разу в житті не була. ) І вже тим більше під старість років не тільки не бігала, а й ходити швидко могла з великими труднощами.
Онлайн тлумачення сну Полювання на бика
Сниться Бабуся – Є в критичний період життя, коли вибір особливо складний; попередження або благословення.
Якщо вам сниться, що ви полюєте, наяву вам належить боротися за здійснення майже нереальних планів. Якщо уві сні ви перед собою ставите дичину і наздоганяє її – це віщує вам успішне подолання труднощів і здійснення бажань. Якщо уві сні вам не пощастило на полюванні – це обіцяє втрати і помилкові рішення в діловому житті.
Онлайн тлумачення сну Полювання на бика
Доброго ранку, Анастасія!
Покійна бабуся ЗАВЖДИ сниться до благим змін у житті. В принципі далі можна сон і не розбирати, так як це або її загробне доля, або відношення до Вас, або Ваше ставлення до неї, або щось ще малосерьyoзное.
Бабусю бик і не міг зачепити, так як вона – тільки її образ і її намереваніе про Вас. Сама вона в Ваших снах в своєму новому тілі присутні не може. Бик – це Ваше почуття власної значущості.
"небезпека минула. Ми йдемо додому. Посміюючись, що тепер є можливість використовувати застарілі було полуторні комплекти постільної білизни, – двоспального ковдри то тепер немає)" – Ваше зайве легке ставлення до цієї небезпеки, яке цей мiр іноді і небезпекою не вважає, а лише корисним інструментом для досягнення життєвих благ. Дійсно, воно є всім кращим і всім гіршим, що в нас є, але як сказав Карлос Кастанеда: " Позбувшись від почуття власної важливості – ми стаємо невразливими". тоді ніякої "бик" нам не страшний.
No Comment