![fallback-image](https://tviy-son.pp.ua/wp-content/themes/wishful-blog/wishfulthemes/assets/images/fallback-image-one.jpg)
Сон Послання на руці. Тлумачення сну Послання на руці безкоштовно онлайн
Мені наснилася вперше в житті покійна бабуся. Снився її старий будинок, але він був інший. Я дізналася, що померла бабуся і приїхала до неї додому з молодою людиною (обличчя його не бачила, але добре його знала, як мені здалося) . Ми пішли дивитися з ним, де померла бабуся. Ми зайшли в лазню, там була кімната (мені це здалося дуже дивним, було схоже на терем з величезними кімнатами) з ліжком, а на ліжку лежала простирадло біла, на якій було видно відбиток її тіла, як ніби вона ось ось тільки що лежала там , потім ми зайшли в іншу кімнату з великими ступенями, кам’яними, провідними вниз, ми пройшли по ним і вийшли в стару кімнату з полуразвалившейся меблями. Звідки не візьмись з’явилося багато людей, як на екскурсії, але вони були (як вони сказали) знайомі бабусі. Поруч зі мною бігала маленька дівчинка. Потім всі пішли, і я залишилася одна в кімнаті. Я почала підніматися по цим кам’яними сходами, але лягла на них і при світлі свічки почала читати книгу, раптом у себе на руці я побачила послання, з’явилася фотографія цієї дівчинки кругла (як портрет на надгробку), яка перетворилася в фотографію бабусі, а під ним з’явилося послання від бабусі "Ім’я цієї дівчинки (не запам’ятала), зв’яжися зі мною". Мені стало моторошно і я побігла вгору по сходах, вибігла в старий великий хол, де перед собою побачила величезні сходи зверху, по якій бігла до мене назустріч ця дівчинка, а за нею спускалася моя бабуся. Дівчинка кинулася мені на руки, ми почали кружляти, сміятися, цілуватися, я була щаслива. Звідки не візьмись з’явилися люди і біля виходу з цього холу напроти сходів стояв стіл, як у чергового, за яким сиділа моя мама. Я почала розмовляти з мамою (про що не пам’ятаю), тут згадала про бабусю, обернулася до неї і побачила, що вона піднімається назад наверх по сходах. Я кинулася до неї, почала плакати, вона була вже на самому верху, а я стояла біля підніжжя сходів, кричала "бабуся, бабуся, не йди! ", вона мовчки на мене обернулася і пішла. Я кричала мамі "Невже ти не бачиш, що бабуся йде? " і плакала, але ніхто крім мене її не бачив і не звертав уваги, вони дивилися на мене, як на божевільну. І після я прокинулася.
Що б це могло означати? Я не бачила свою бабусю вже 16 років, а 7 років тому вона померла, але я бачила її так виразно. І що це за дівчинка, вона прямо не виходить з голови? Мої думки уві сні були, що ця сама дівчинка – це моя бабуся в дитинстві, це прийшло в голову саме уві сні. А мій молодий чоловік каже мені, що це напевно до народження дитини, і тому бабуся намагалася зв’язатися з цією дівчинкою через мене тільки тому, що вона ще не народилася. Хотілося б почути, що це все-таки могло б означати.
No Comment