![fallback-image](https://tviy-son.pp.ua/wp-content/themes/wishful-blog/wishfulthemes/assets/images/fallback-image-one.jpg)
Сон Постійно сняться покупки. Сниться, або думаю про померлого. Тлумачення сну Постійно сняться
1й сон (снився в четвер 08, 09, 2011) – я бігаю по ринку в пошуку ковбаси, немогу ніде її купити. Знаходжу, купую. Вдаюся додому, відкриваю холодильник – а він до самого верху забитий Колбанов виробами (чого там тільки не було) . Я не можу зрозуміти звідки це. Думаю може чоловік затаритися – але навіщо? Потім не можу закрити холодильник, все вивалюється, з горем навпіл у мене виходить його закрити. Вирішую покласти мною куплений ковбасу в морозилку – а від ТДА купа риби сушеної падати прям на мене початок. На цьому я і прокинулася.
2й сон (снився в суботу, 10, 09, 2011) – снилася мені поїздка в гості до батьків чоловіка. Будинок якийсь не той, але ми точно впевнені що це він самий. Чоловікові довелося от’хать (хоча на яву прав у нього немає), а я зайшла у двір. Там була дуже задоволена мама і тато! (Він помер 13, 07, 2011: () як живий. Здоровий такий, свіжий (помер тато наш дуже болісно – рак) . Я нічого не розумію, що він тут робить – і як це так відбувається. А він в свою чергу постійно дивиться на годинник. Я подивилася на годинник – а вони (цифрові) щохвилини змінюють час – то 08. 00, то відразу 11. 00, потім 05. 00 – і ось в такому дусі. Я запитала у нього – як так виходить, адже він же помер? На що вони мені посміхнулися, і з лазні вийшов такий сивий чоловік, великої статури – і каже, мовляв я чекав коли ж ти запитаєш. Далі все як в тумані, розумію що він говорить що типу того, що вони з татом міняються місцями, і тому час в цьому будинку туди сюди бігає. Коротше белеберда якась.
Після цього приїхав чоловік. Папа почав твердити, що він нам нібито вже п’ять разів говорив, а ми не послухалися – купити ділянку біля траси, щоб торгувати. (Хоча за життя він нічого нам подібного не пропонував. Загалом з чоловіком ми їдемо вибирати ділянку. Спочатку заїжджаємо в яке щось не зрозуміле місце, всюди бруд (не до кінця висушене болото) . У підсумку цей варіант нас не влаштовує. їдемо далі. І знаходимо на перетині кількох доріг місце, за дуже вигідною ціною, і дуже красиво навколо. Загалом ми його беремо.
3й сон – приснився сьогодні 13, 07, 2011. Йдемо ми з чоловіком по якому те величезного ринку. Там всього прям багато багато. І тут я помічаю білу, аж сверкающе лавку. Смикаю чоловіка – кажу давай купимо мамі (свекрухи) . Ціна яка та там зовсім мізерна була. Чоловік не хоче, не розуміє навіщо. А я кажу, мовляв будемо брати з собою на цвинтар (до батька (свекру) на могилу) і мама буде близько до тата сідає. (Хоча наяву там лавочки зі столиком досить великі, і знаходяться цілком близько до могили, більше нічого туди поставити не вдасться ніяк) . У підсумку я прокидаюся в розпал суперечки, купили чи ні не знаю.
За всяких різних розшифровок – покупки на кшталт до прибутку, ковбаса теж. Але в той же час померлі – не до добра. Як то так виходить що прям постійно я що то купую, і що то незрозуміле відбувається. Допоможіть розібратися будь ласка.
Вибачте за те що занадто багато написав, просто намагалася не упустити не однієї деталі.
No Comment