![fallback-image](https://tviy-son.pp.ua/wp-content/themes/wishful-blog/wishfulthemes/assets/images/fallback-image-one.jpg)
Сон Повернувся в місця дитинства. Тлумачення сну Повернувся в місця дитинства безкоштовно онлайн
Привіт, звертаюся до вас тому що ніколи в житті подібного сну, коли я прокинувся і все до найменшої дрібниці згадав, не бачив. Останнім часом я їх взагалі майже не бачив.
Мені наснилося що я приїхав на місце, де 30 років тому у батьків була дача. Зараз там взагалі нічого немає. Я приїхав туди в нинішньому віці, на сьогоднішній моїй машині. Приїхав з мамою і татом. Швидше за все це був чи кінець липня або початок серпня.
Ми вийшли з машини, і пішли до дачі. Навколо все сусіди як і тоді вітаються. Їх уже нікого немає в живих. Погода сонячна і ясна. Тепло, але я одягнений зовсім не по погоді, набагато тепліше, хоча мені й не жарко. Ми йдемо з мамою і татом, але я начебто не з ними, хоч я і розмовляю з ними і вони зі мною. Ми проходимо повз куща з червоними ягодами схожими на барбарис, я їх зриваю і їм, хоча точно знаю, що таких ягід не буває, але чомусь вони мені вселяють довіру і я їх їм. Коли ми підходимо до дачі, я бачу що трава навколо дуже акуратно скошена і вже висохла, її потрібно вже збирати в стіг і я про це з татом розмовляю. І враження від майбутнього збору сіна дуже приємні, і я як ніби бачу, як воно забирається, але чомусь саме, а не кимось. Земельній ділянці все акуратно, не заросло травою, або прополена, і соняшники схилили голови вже дуже низько. І пташки почали викльовувати насіння і зовсім нас не злякалися. Навколо дуже тепло і приємно, немає комарів, гедзів і мух, що були в цей час року на дачі. Немає і вітру, і це доставляє відчуття спокою. Потім провал в діях, і ми вже їдемо назад на машині. Знову мама з татом поруч, але все одно, я ніби один туди приїжджав і як ніби один їжі назад. І дорога назад вся порожня, хоча в цей час року вона ніколи не була такою, там весь час було багато людей, що купаються, так як вона проходить повз річку. Так, і ще, річку неможливо було не помітити в дитинстві. А зараз я їхав повз неї, знав що вона там є, але жодного разу не побачив.
No Comment