![fallback-image](https://tviy-son.pp.ua/wp-content/themes/wishful-blog/wishfulthemes/assets/images/fallback-image-one.jpg)
Сон Ремонт в новому будинку. Тлумачення сну Ремонт в новому будинку безкоштовно онлайн
Величезний новий цегляний будинок стояв на пустирі. Навколо ще все невпорядкована, але все попереду. Входжу всередину, а там потрібно ремонт робити. Влаштувалася в одній з далеких кімнат, розклала речі. Тут же з’явилися друзі. Пригостивши їх і поспілкувавшись з ними, залишаю їх і йду на кухню. Там і треба робити ремонт, за моїми скромними задумам. Втім, я ще боліла і типу дотримувалася постільного режиму. Але вже була в стані будувати плани.
На порозі вже стоїть майстер з валізою інструментів. Проходить в будинок, запитує дозвіл на роботу. Звичайно, самостійно зробити ремонт я не можу – силоньок не вистачить, адже починати треба з нуля. Даю дозвіл на роботу – майстер не тільки добре знає свою справу, він ще й має гарні манери. Як виявляється пізніше, майстер ще й маг. Він спочатку пройшовся по всьому будинку, в деяких місцях поспілкувався з духами і деяких з них вигнав.
З боку виглядало досить цікаво. Порожній будинок, майже без речей і меблів; по дому ходить людина і в деяких кутах розмовляє з кимось невидимим. Дійшла черга і до кухні. А на кухні таємничим чином опинилася синя каструля літрів так на 10-15, всередині біла з сітковим малюнком. Майстер узяв цю каструлю і майже надів її на себе.
Далі каструля піддалася такій же екзекуції, з неї був вигнаний. ведмідь. Цю сутність навіть я змогла побачити. Білий ведмедик розміром з велику собаку потрусив геть через поріг.
Я повернулася в кімнату. Друзі вже пішли. Можна і поспати. Проспала півдня, сонце вже повернуло до вечора. Згадала, що у мене на кухні працівник. Вирішила подивитися, на якій стадії ремонт. Виходжу, а там. Вже все зроблено. Світлі стіни і підлогу, по стінах вишуканий квітковий орнамент з синіх лілій, меблі кольору слонової кістки (звідки, я ж не замовляла). У мене в руках опиняється блакитна атласна стрічка. Розглядаю її і думаю, що з нею зробити. А в голові раптом звучить: "Синю стрічку ти пов’яжи, тут же з’явимося ми. ". Хто ми? Я ж цікава істота, тут же зібрала волосся в хвіст.кінці стрічки довгі, до талії опустилися. Як тільки розправила їх, відчула, що на одному кінці стрічки щось теліпається. Глядь – а це маленький, розміром з джмеля, ведмідь. Взагалі-то він зовні як білий, але чомусь. рожевий.
Тут же з коридору з’являється майстер, неабияк помолоділий. Скинув так років тридцять. Так його взагалі тепер не впізнати. усміхається:
– Ну як робота, за смаком?
– Спасибі, це просто шедевр. Нічого подібного не очікувала.
Майстер зникає, не заїкнувшись навіть про оплату. А в сторону синьої каструлі, яку він чомусь залишив на кухні, метнувся великий білий ведмідь. Натуральних розмірів, але вельми. Нещільний, якщо бути точною. Маленький ведмедик, що висів на стрічці, сказав:
– Він і є великий ведмідь, інакше він не встиг би все зробити.
На порозі вже з’явилися мама і бабуся, звідкись дізналися мою адресу. Звичайно, кличу їх в будинок, хоча там ще багато треба зробити. Мама захоплюється новою кухнею. І не помічає синю каструлю. І правильно, хай там живуть ведмеді. Я її не збиралася викидати.
No Comment