![fallback-image](https://tviy-son.pp.ua/wp-content/themes/wishful-blog/wishfulthemes/assets/images/fallback-image-one.jpg)
Сон Ритуал з яйцем в лікарні. Тлумачення сну Ритуал з яйцем в лікарні безкоштовно онлайн
Сниться, що якийсь хлопець пропонує мене навчити плавати (а я не вмію, але дуже хочу), але я відмовляюся, т.до. знаю. Що подобаюся йому, але не хочу йому давати надій. відмовляюся "та в мене й купальника немає" (А насправді аж два), і те, і се, і останнім аргументом йому: " та й взагалі, для такого я повинна довіряти людині". А він: " як ти можеш так говорити, коли я в СВОЄМУ ПОЛОЖЕНИИ на таке зважився! " Типу у нього якісь проблеми зі здоров’ям, йому важко, але заради мене він на все готовий, і це для мене не показник чи? У підсумку я погодилася, і він: " давай через годину". А я знову в паніці почала відмовлятися, придумувати якісь справи, переносити на завтра, навіть запитала " до речі, а де тут басейн? " (У нас в місті його немає). Коротше, не готова я була так відразу і сьогодні.
Потім бачу, що ми з цим хлопцем вже зустрічаємося. Ми ще юні, безтурботні. Але типу моя мама, виявляється, проти. І вона своїм авторитетом, положенням, зв’язками нас розлучає: бачу ми втікаємо, нас ловлять, відтягують мене від нього, крик, сльози – справжня драма, і мама на тлі цього спокійна, непохитна, знає як треба. І мене ховають від хлопця кудись чи то в психушку, чи то в іншу закриту лікарню, але атмосфера там моторошно депресивна – похмурі тихі коридори, напівтемрява. Начебто нічого поганого там зі мною не роблять, мене просто закрили, але від самої атмосфери можна збожеволіти. Зате я під контролем і може одумаюся. І ось хтось (може хлопець) передав мені плюшевого ведмедика, він величезний, з мене ростом, я його обіймаю і мені вже краще, світліше і положення не здається таким безвихідним. І навіть навколо мене в порожньому коридорі стали з’являтися люди. Все вигукують, заздрять. Особливо іграшка сподобалася однієї вагітної, так вона їй захоплювалася. І тут же санітарки, або медсестри стали мене просити віддати ведмедика їй, а я ні в яку. І вони тоді стали тиснути на мою свідомість " зроби добру справу, їй потрібніше", у неї ж дитина буде – ведмедик стане в нагоді, " а тобі він до чого? ". І я віддала. І така туга на мене напала, самотність. Пам’ятаю я зайшла в якусь комору темну, щоб від усіх сховатися, і ще похмурішим все стало.
А потім нібито все вирішили, що це я так переживаю, що у мене немає дітей і вирішили мені допомогти. Треба зробити ритуал. Іду я до вівтаря типу – стіл на вулиці перед входом в поліклініку, ставлю миску з водою блакитний, в воді яйце варене, але очищене тільки наполовину уздовж, вода не офарбила яйце. Бачу в іншої дівчини яйце повністю очищено – і своє дочиста, і миска у неї блакитна, а не біла, тому незрозуміло вода у неї прозора або як у мене. Коротше, відчувала я себе невпевнено, т.до. Чи не розуміла навіщо я це роблю, просто щоб відстали, ну буде і буде. Потім звідкись з’явилися мужики, з пляшками, "випий з нами", а я їм: "ви що! Тут не можна пити! ", вони так наполегливо стали приставати, мені вже страшно стало – бачу що веде все до насильства, бридко, брудно. Я звідти дивом втекла, з сестрою-близнючкою (чомусь вона там опинилася).
І ось ми втекли, але ми на вулиці, а там всередині в будівлі залишилися мужики. Я кажу сестрі, що треба піти подалі, вони ж вийдуть впізнають мене, але сестра заспокоює, що нормально. Я бачу колишніх одногрупників, ховаюся за високим бордюром, пояснюю "не хочу, щоб мене бачили ТАКИЙ". А сама думаю: "да, сьогодні ж п’ятниця, все тусуються, вийшли в світ, а я ховаюся тут на узбіччі", і з сумом спостерігаю за чужим веселощами.
А потім я знову звідти тікала, головне подалі від будинку, повинна була написати на якийсь стіні число 17, великими мазками бежевій фарбою. І це число нібито означало місце в рейтингу, " він на 17-му місці в рейтингу" говорила я. Але він мене наздогнав і я покірно пішла з ним. Ніби виходу у мене немає. ніби полонянка. І хтось ще самовдоволено сказав: "ну все, тепер тримайся, він тобі покаже".
No Comment