![fallback-image](https://tviy-son.pp.ua/wp-content/themes/wishful-blog/wishfulthemes/assets/images/fallback-image-one.jpg)
Сон Руйнівники життя. Тлумачення сну Руйнівники життя безкоштовно онлайн
Почалося все з похмурою картинки – сімейне торжество, рідна квартира, торт, милі посиденьки за столом – як зазвичай. Але поруч сидить якийсь незнайомий блондин, приїхала навіть бабуся Таня (по матері) . Незнайомих людей – величезна кількість. І як тільки вдома помістилися?
Раптом чую – подарунок тобі, Ліза. І простягає мені блондин милих канарок в клітці. Співають, заливаються.
Потім ми з ним на балконі стоїмо. Щось обговорюємо (я взагалі погано запам’ятовую сни. Дивно, що цей досі пам’ятаю) . Раптом чую – розмова. Бабуся Таня лежить під ковдрою, накрившись майже з головою (раніше на цьому ліжку спала покійна прабабуся Зіна) . І щось говорить про моєму весіллі. З тим самим блондином. Далі точно не пам’ятаю, але там якась заварушка була. Запам’ятала, як вилажу з-за штори і питаю у бабусі
– яка ще весілля? Так ми з ним тільки сьогодні познайомилися.
А бабуся так примружившись дивиться з-під ковдри.
Звідкись узялися яйця (не дивуйтеся, у мене все сни такі сумбурні) . І з них постійно вилуплювалися нові пташенята. Про те, що це канарки, я знаю тільки зі слів блондина – по мені, так вони більше на курчат схожі. контужених.
Поки ми сиділи на балконі, одна з канарок залетіла до мене в рот. Я її у ванній виплюнула на кришку пральної машини. Щоб добігти до ванною мені потрібна була купа часу – за мною постійно ганялися ці канарки. Там я чогось полізла відчищати раковину – хто ж зрозуміє мою логіку. І раптом канарейка оживає. Дивиться на мене примружившись. Я хапаю якусь високу металеву і вбиваю пташеня. При цьому слідів практично не залишається – тільки жовтуваті пера і чомусь – зламані крила метелика. Коричневі, з такими великими " окулярами". Тут починається найстрашніше – я чую, як в спальні батьків трясуться нові яйця. Я підходжу до відчинених дверей. вони вилуплюються. Захлопую двері – в ній діра. По черзі вилітають пташенята. Перший – по коридору на кухню, другий – прямо мені в обличчя, точніше – в ліве око. Віддирати його за дзьоб, хапаю перше, що попалося під руку, забруднену в пір’ї куртку і біжу на вулицю.
Потім чомусь приходжу до іншого чоловіка. Мені добре і затишно. На мені піжама і в раках -чашка гарячого чаю. Тут дзвонить блондин – мовляв, повертайся, тебе батьки чекають.
– Може вони мені самі подзвонять? І визначатися вже нарешті, хто для них дорожче: рідна дочка або якийсь ідіот зі своїми канарейками.
Я кладу мобільник на стіл. Чоловік запитує:
Я відповідаю, що нічого. І що додому я не повернуся, поки там будуть ці канарки.
No Comment