![fallback-image](https://tviy-son.pp.ua/wp-content/themes/wishful-blog/wishfulthemes/assets/images/fallback-image-one.jpg)
Сон Серія снів. Тлумачення сну Серія снів безкоштовно онлайн
Я йду по якомусь будинку з кабінетами. Можливо, я працюю в цій будівлі або прийшла у справі, але в будь-якому випадку, мене не дивує те, що я в ньому перебуваю. У коридорі крім мене йдуть ще люди, але я їх не знаю. Раптом двері одного з кабінетів відкривається, коли я проходжу повз і звідти виходить друг мого коханого чоловіка. Я злегка дивуюся зустрічі і гукаю його по імені. Він обертається і привітно вітається зі мною. Я питаю: "А де ж (ім’я коханого) ? " Але його друг мовчить. Я повторюю питання. Але він продовжує відмовчуватися. Між нами з’являються якісь люди і ми втрачаємо один одного з виду.
Ми з коханим йдемо з якоїсь зеленої рівнині, на якій багато валунів. Попереду видно місто. Ми нікуди не поспішаємо, просто гуляємо і пустуючи залазимо на валуни. Але я не спокійна. Нарешті я наважуюся задати йому питання про те, що мене турбує:
"Ти злишся на мене з-за того, що я думала, що вагітна? " (Дійсно, у мене була затримка, але вагітність не підтвердилася)
"Ні, зараз я не злюся. Я просто подумав, що ти мені брешеш, але потім зрозумів, що немає, і перестав злитися".
І ми йдемо разом далі в бік міста.
Я з друзями стою на березі невеликого озера. Трохи далі по березі стоїть дівчина. Вона мені неприємна, і мені хочеться піти звідти, де вона може мене бачити. Я кажу друзям, що мене чекає улюблений і мені пора йти. Вони просять проводити їх, перш чим я піду. Мені це по шляху і я погоджуюся. Я доходжу з ними до якоїсь будівлі і входжу всередину. Друзі йдуть і я теж повертаюся, щоб йти, але тут двері однієї з кімнат відкривається, звідти висовується дівчина, яку я бачила на березі і хапає мене за руку. Вона хоче утримати мене. Я розумію, що це моя суперниця і вона хоче, щоб я не йшла на зустріч з коханим. Я з силою смикаю руку, дівчина втрачає рівновагу і падає носом в підлогу. Я безперешкодно йду.
Мене приводять в якесь незнайоме місце і я бачу високу велику жінку із суворим обличчям. Я знаю, що це мати мого улюбленого. Вона суворо дивиться на мене і велить сісти. Сама продовжує стояти. Але сидячи я відчуваю себе зовсім маленькою в порівнянні з нею і я встаю. Вона запитує, чому я встала, коли вона сказала мені сидіти. Я відповідаю, що не можу сидіти, коли вона стоїть, це неповага, а я не можу висловити неповагу по відношенню до неї. Вона трохи пом’якшується. Після цього вона починає ставити якісь питання. Я намагаюся відповісти так, щоб сподобатися їй і я досягаю своєї мети. Вона киває головою і каже, що я звичайно далеко не найкращий варіант, але все ж краще чим (вона називає ім’я, але воно мені не знайоме і я його не запам’ятовую) .
No Comment