![fallback-image](https://tviy-son.pp.ua/wp-content/themes/wishful-blog/wishfulthemes/assets/images/fallback-image-one.jpg)
Сон Смерть мами. Тлумачення сну Смерть мами безкоштовно онлайн
Мені сьогодні наснилося, що моя мама померла від інсульту. Мама жива-здорова; да, є якісь проблеми зі здоров’ям, інсульт перенесла кілька років тому. Але зараз все добре (тьху-тьху-тьху).
У мене в самої проблеми з чоловіком – вже місяць як я живу у батьків. До розлучення поки не дійшло, начебто навіть почав покращуватися після його візиту (якраз напередодні сну).
Хтось каже бачить уві сні смерть родича – до гарних змін, маму – до подружньому щастю. Нов сонниках в інтернеті говориться зворотне – до проблем, до стійкого випробуванню, до втрат.
Розтлумачте будь ласка сон Смерть мами. Може цей сон приснився на грунті якихось підсвідомих страхів?
Онлайн тлумачення сну Смерть мами
З причини емоційних спалахів, вам міг наснитися такий сон. Вам слід зрозуміти, що мама вже не та, що в дитинстві і напевно вам пора дорослішати. Навіть якщо не все добре складається з чоловіком, не варто йти до мами, сподіватися на її підтримку, вона вже не в силах вам допомогти, уявіть собі на мить, що її вже немає, куди тоді ви підете, кому понесете свої проблеми?
Звикайте ставитися до мами, як до своєї дитини (вона тепер слабка) – шкодуйте її, станьте більш турботливою до близьких, менше шкодуйте себе і більше інших – таке ставлення до життя зробить вас сильніше і мудріше! Не варто зайвий раз, засмучувати маму по дрібницях, ви потім поцілуєте з чоловіком і помиріться, а як бути мамі – їй не завжди легко зрозуміти і пробачити вашого чоловіка, того, що вам живеться " не надто -то", а так-сяк насправді? Немає необхідності, через своїх примх і якоїсь юнацької незрілості, турбувати батьків, буквально примушуючи всіх переживати ваші любовні сцени і " мильні опери" – адже ціною таких вистав може стати здоров’я вашої матері.
Чи потрібно розкидатися такими дорогими людьми, що б задовольнити свої примхи і егоїзм?! Своєю поведінкою, ви копаєте яму собі та своїй матері, адже все нервування, сльози – все це не так просто забути і пережити в її віці!
Вам по молодості, звичайно ж легше, але що буде потім, не повернеш назад вчорашнього дня, не перепишеш пам’яті. Чи не стане мами і ні в кого буде попросити вибачення! Думайте, перед тим, як скаржитися і бігти до мами. Невже ви не в змозі вирішувати свої проблеми без батьків? Адже ви напевно не питали у мами, коли лягали в ліжко з майбутнім чоловіком?! Що ж тепер ви хочете?! Все повернути назад?
Самі захотіли бути дорослою – будьте! Або ви використовуєте вашу маму, як засіб, що б подратувати, позлити чоловіка – намагаючись і його зробити власної іграшкою в руках?!
No Comment